azuracast - en to fa_IR translation catalogue (143 entries)

en: Access Key ID
fa_IR: کلید دسترسی

en: Access Token
fa_IR: توکن دسترسی

en: Access Token Secret
fa_IR: کد دسترسی به توکن

en: Account is Active
fa_IR: حساب کاربری فعال است

en: Account List
fa_IR: فهرست حساب کاربری

en: Actions
fa_IR: عملیات

en: Add API Key
fa_IR: اضافه کردن کلید API

en: Add Custom Field
fa_IR: افزودن فیلد سفارشی

en: Add Episode
fa_IR: اضافه کردن اپیزود

en: Add Files to Playlist
fa_IR: افزودن فایل‌ها به فهرست‌پخش

en: Add Mount Point
fa_IR: اضافه کردن مانت پوینت(نقطه تماس)

en: Add New GitHub Issue
fa_IR: اضافه کردن مشکل جدید گیت هاب

en: Add Playlist
fa_IR: افزودن فهرست‌پخش

en: Add Podcast
fa_IR: افزودن پادکست

en: Add Remote Relay
fa_IR: افزودن رله از راه دور

en: Add Role
fa_IR: افزودن نقش

en: Add Schedule Item
fa_IR: اضافه کردن ورودی برنامه ریزی شده

en: Add SFTP User
fa_IR: اضافه کردن کاربر SFTP

en: Add Station
fa_IR: اضافه کردن ایستگاه

en: Add Storage Location
fa_IR: اضافه کردن محل ذخیره سازی

en: Add Streamer
fa_IR: افزودن استریمر

en: Add User
fa_IR: افزودن کاربر

en: Add Web Hook
fa_IR: اضافه کردن وب‌هوک

en: Administration
fa_IR: مدیریت

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Advanced Configuration
fa_IR: پیکره بندی پیشرفته

en: Advanced Manual AutoDJ Scheduling Options
fa_IR: گزینه‌های پیشرفته دستی برای برنامه ریزی AutoDJ

en: All Playlists
fa_IR: همه فهرست‌پخش‌ها

en: Always Use HTTPS
fa_IR: استفاده همیشگی از HTTPS

en: API "Access-Control-Allow-Origin" Header
fa_IR: ای پی آی "Access-Control-Allow-Origin" هدر

en: API Documentation
fa_IR: مستندات رابط برنامه‌نویسی نرم‌افزار

en: API Key Description/Comments
fa_IR: توضیحات/کامنت های کلید ای پی آی

en: API Keys
fa_IR: کلید API

en: API Version
fa_IR: نسخه های API

en: Are you sure?
fa_IR: مطمئن هستید؟

en: AutoDJ Disabled
fa_IR: دی جی خودکار غیر فعال است

en: AutoDJ Format
fa_IR: فرمت دی جی خودکار

en: AzuraCast User
fa_IR: کاربر آژوراکست

en: Back
fa_IR: برگشت

en: Basic Info
fa_IR: اطلاعات پایه

en: Basic Information
fa_IR: اطلاعات پایه

en: Change
fa_IR: تغییر

en: Changes
fa_IR: تغییرات

en: Close
fa_IR: بستن

en: Comments
fa_IR: نظرات

en: Confirm New Password
fa_IR: تایید اسم رمز

en: Create Account
fa_IR: ایجاد حساب

en: Current Password
fa_IR: اسم رمز فعلی

en: Custom Fields
fa_IR: فیلدهای سفارشی

en: Customize
fa_IR: سفارشی‎سازی

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Desktop Device
fa_IR: دستگاه رایانه رومیزی

en: Details
fa_IR: جزئیات

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال

en: Down
fa_IR: پایین

en: Download
fa_IR: دانلود

en: E-mail Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Profile
fa_IR: ویرایش پروفایل

en: Enabled
fa_IR: فعال

en: Field Name
fa_IR: نام فیلد

en: for selected period
fa_IR: برای دوره انتخاب شده

en: Friday
fa_IR: جمعه

en: Genre
fa_IR: ژانر

en: Help
fa_IR: راهنما

en: Language
fa_IR: زبان

en: Listeners
fa_IR: شنوندگان

en: Live Listeners
fa_IR: شنوندگان زنده

en: Log In
fa_IR: ورود

en: Mobile Device
fa_IR: دستگاه موبایل

en: Monday
fa_IR: دوشنبه

en: My Account
fa_IR: حساب کاربری من

en: Name
fa_IR: نام

en: New Password
fa_IR: اسم رمز جدید

en: No
fa_IR: خیر

en: or
fa_IR: یا

en: Password
fa_IR: اسم رمز

en: Play
fa_IR: پخش

en: Role Name
fa_IR: نام نقش

en: Roles
fa_IR: نقش‌ها

en: Saturday
fa_IR: شنبه

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Select File
fa_IR: انتخاب فایل

en: Sign Out
fa_IR: خروج

en: Song
fa_IR: ترانه

en: SoundExchange Report
fa_IR: گزارش SoundExchange

en: Stations
fa_IR: ایستگاه‌ها

en: Storage Quota
fa_IR: سهمیه ذخیره‌سازی

en: Sunday
fa_IR: یک‌شنبه

en: System Settings
fa_IR: تنظیمات سامانه

en: Test
fa_IR: تست

en: Thursday
fa_IR: پنج‌شنبه

en: Time
fa_IR: زمان

en: Time Zone
fa_IR: منطقه زمانی

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Tuesday
fa_IR: سه‌شنبه

en: Unknown
fa_IR: ناشناخته

en: Up
fa_IR: بالا

en: Update
fa_IR: روزآمد

en: Username
fa_IR: نام‌کاربری

en: Wednesday
fa_IR: چهارشنبه

en: Yes
fa_IR: بله

en: AzuraCast Setup
fa_IR: نصب آژوراکست

en: Welcome to AzuraCast. Please wait while some key dependencies of AzuraCast are set up...
fa_IR: به آژوراکست خوش آمدید. لطفا برای نصب وابستگی‌های کلید آژوراکست منتظر باشید...

en: Reload System Data
fa_IR: بارگذاری مجدد داده‌های سامانه

en: Refreshing All Stations
fa_IR: بازآوری همه ایستگاه‌ها

en: AzuraCast is now updated to the latest version!
fa_IR: آژوراکست به آخرین نسخه روزآمد شد!

en: AzuraCast installation complete!
fa_IR: نصب آژوراکست تکمیل شد!

en: AzuraCast Backup
fa_IR: پشتیبان‌گیری آژوراکست

en: Account not found.
fa_IR: حساب پیدا نشد.

en: Icecast Access Log
fa_IR: لاگ دسترسی Icecast

en: Icecast Error Log
fa_IR: لاگ خطای Icecast

en: Icecast Configuration
fa_IR: پیکربندی Icecast

en: All Stations
fa_IR: همه ایستگاه‌ها

en: Account Recovery
fa_IR: بازیابی حساب

en: Account recovery e-mail sent.
fa_IR: ایمیل بازیابی برای اکانت ارسال شد.

en: User not found.
fa_IR: کاربر پیدا نشد.

en: Copyright
fa_IR: حق نشر

en: Year
fa_IR: سال

en: All Permissions
fa_IR: همه دسترسی‌ها

en: View Station Page
fa_IR: مشاهده صفحه ایستگاه

en: View Station Reports
fa_IR: مشاهده گزارشات ایستگاه

en: View Station Logs
fa_IR: مشاهده لاگ‌های ایستگاه

en: Manage Station Profile
fa_IR: مدیریت پروفایل ایستگاه

en: Manage Station Broadcasting
fa_IR: مدیریت پخش ایستگاه

en: Manage Station Streamers
fa_IR: مدیریت استریمرهای ایستگاه

en: View Administration Page
fa_IR: مشاهده صفحه مدیریت

en: View System Logs
fa_IR: مشاهده لاگ‌های سامانه

en: Administer Settings
fa_IR: مدیریت تنظیمات

en: Administer API Keys
fa_IR: مدیریت کلیدهای API

en: Administer Stations
fa_IR: مدیریت ایستگاه‌ها

en: Administer Custom Fields
fa_IR: مدیریت فیلدهای سفارشی

en: Administer Backups
fa_IR: مدیریت پشتیبان‌گیری‌ها

en: Administer Storage Locations
fa_IR: محل نگهداری

en: %s is not recognized as a service.
fa_IR: %s به عنوان یک سرویس شناخته نمی شود.

en: %s cannot start
fa_IR: %s نمی تواند شروع شود

en: %s cannot stop
fa_IR: %s نمی تواند متوقف شود

en: (Docker Compose) All Docker containers are prefixed by this name. Do not change this after installation.
fa_IR: (Docker Compose) همه کانتینرهای Docker با این نام پیشوند هستند. پس از نصب این مورد را تغییر ندهید.

en: (Docker Compose) The amount of time to wait before a Docker Compose operation fails. Increase this on lower performance computers.
fa_IR: (Docker Compose) مدت زمان انتظار قبل از شکست عملیات Docker Compose. این را در رایانه هایی با عملکرد پایین تر افزایش دهید.

en: Additional Environment Variables
fa_IR: سایر متغییر‌های محیطی

en: name@example.com
fa_IR: email@example.com

en: Sign in
fa_IR: ورود

en: Welcome!
fa_IR: خوش آمدید!
